Dezenfekte Temizlik Şirketi

Son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan virüs salgınlarından sonra önemi bir hayli artan dezenfeksiyon hizmetleri, bir bölgedeki mantarların, bakterilerin ve virüslerin tamamen yok edilmesini amaçlayan Dezenfekte Temizlik Şirketikapsamlı temizliklerdir.

Temizlik firmalarında herhangi bir zarar ve memnuniyetsizlik olması durumunda muhatap olarak karşınızda kurumsal bir firma bulabilirsiniz.

Özellikle ev, iş yeri, fabrika, avm, okul, otel, cami ve kalabalık insan gruplarının bulunduğu tüm alanlarda bulaşma oranı oldukça yüksek olan patojen organizmalara karşı mücadele ediyoruz.
Kullandığımız dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlıdır. Dezenfekte, Dezenfeksiyon ya da dezenfektasyon; cansız ortamdaki patojen (hastalık yapıcı) mikroorganizmaların öldürülmesi, etkisiz hale getirilmesi ve üremelerinin durdurulması işlemidir. Nano gümüş iyon uzun süre etkili geniş spektrumlu, yüksek düzey dezenfektan sınıfına girer. Nano gümüş ile temas eden virüs ve bakterilerin metabolizmaları bozduğu için herhangi bir savunma sistemi geliştirmelerine imkan yoktur.