temizlikchitemizlikchi

Dış Cephe Temizliği

İstanbul’da; iş yerleri, mağazalar, plazalar ve gökdelenlerin dış cephe temizliği, yüksekte çalışma eğitimleri almış personel ile vinç ya da asansör ile lisanslı personel tarafından yapılmaktadır. Dış cephe cam silinmesi ve bina temizliğinde kullanılan ürünler alkali ürünler olup yüzeye ideal kimyasallardır. Sizde dış cephe temizliğini ihtiyacınız olan hizmeti seçerek güvenilir bir şekilde temizlikchi.com personellerine emanet
edebilirsiniz. Hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçerek veya online işlem yaparak randevu alabilirsiniz.

Çözüm Ortağınız Olalım

Bina, gökdelen ve plazalarınız ile alakalı karşı karşıya geldiğiniz her temizlik sorununda sizlerin çözüm ortağı olmak için 2012 yılından beri günlük dış cephe temizliği yapıyoruz. İsterseniz adresinizde, isterseniz kendi ofisimizde bina ve plazalarınız tüm detayları ile analiz edelim!

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Siz değerli müşterilerimizin daha sağlıklı ve daha temiz ortamlarda yaşamaları için 7/24 destek vermekteyiz. Destek almak için yapmanız gerekenler.

  • Randevu Alınız – Sizlere daha iyi ve daha hızlı dönüş yapmamız için lütfen randevu alınız.
  • İsteklerinizi ve Sorun Bildiriniz – Dış Cephe analizini ister adresinizde, ister kendi ofisimizde çıkartalım.  İsteklerinizi bildirerek uzman ekibimize dış cephenizi teslim edebilirsiniz. Ekibimiz her zaman size en iyi yöntemi söyleyeceklerdir.
  • Çözüm Sunumu – Ekibimize istek ve sorunlarınızı bildirdikten sonra çözüme başlayacaktır. İşleme Başlamadan önce onay vermeniz için bir sunum yapılacaktır. Sunum içerisinde kaç farklı şekilde işlem yapılacağını, işlem detaylarını ve işlem sonrası hakkında bilgiler mevcuttur.
  • Karar – Sunum sonrası verdiğiniz karara göre işlemler uygulanmaya başlanacaktır.
  • Pırıl Pırıl Dış Cephe– Tüm bu aşamalar bittikten sonra kaçınılmaz son güzel, temiz ve sağlıklı bir dış cephe.
Dış Cephe Temizliği, Temizlikçi

Dış Cephe Temizliği, Temizlikçi

WhatsApp WhatsApp iletişim