Hakkımızda

VIP Temizlik Şirketi ve Temizlikçi

Biz Kimiz

Sizlere hizmet vermeye 2012 yılında başladık! temizlikciaraniyor.com adıyla 2012 yılında çıktığımız temizlik şirketi serüvenimize temizlikchi.com adıyla devam ediyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteden ödün vermeksizin hızlı ve güvenli hizmeti en uygun fiyata sunmak ilkesinden asla taviz vermedik.

Tamamen müşteri odaklı hizmet anlayışını kendine ilke edinen temizlikchi.com yeni ve farklı konseptler ile ön plana çıkıyor.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden temizlikçi arayana yüksek kalitede temizlik hizmeti sunmak, temizlik sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer temizlik kuruluşları tarafından örnek alınan temizlik kurumu olmak. Tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit bakım ve temizlik hizmeti veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri mülklerinde ve tüm beklentilerinin karşılandığı daha temiz ve sağlıklı mülkler oluşturmak!