*İstanbul Temizlik Şirketleri TASLAK*

VIP Temizlik Şirketi ve Temizlikçi

*İstanbul Temizlik Şirketleri TASLAK*

İstanbul temizlik şirketleri Temizlikchi.com olarak; Siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına 7/24 aralıksız olarak hizmet vermektedir.

İstanbul temizlik şirketleri, içerisinde profesyonel temizlik hizmetleri anlayışı ve disiplinli temizlik personellerimiz ile sürekli tercih sebebi olmayı başardık. İstanbul temizlik şirketleri arasında gerek referanslarımız, gerekse hijyen kurallarına uygun çalışmalarımızla Türkiye’ nin en çok tercih edilen temizlik şirketleri arasında yerimizi aldık.

Sağlıklı ve konforlu bir yaşamı arzulayanların ve kalite standartlarına önem verenlerin buluşma noktası olan Temizlikchi.com İstanbul temizlik şirketleri, yıllar içinde, temizlik sektöründe elde ettiği deneyim ve tecrübeleri sayesinde oluşturduğu kusursuz hizmet anlayışı ile, sizlerin dilek ,öneri ve önceliklerinizi en iyi şekilde analiz ederek ve anlayarak size uygun temizlik çözümleri sunmayı hedefleyen bir kurumdur.

Bu amaç ile ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik, uyguladığımız ve uyduğumuz, şirketimizin kabul ettiği kurallar ve çalışma prensipleri vardır ki bunları verdiğimiz binlerce temizlik hizmeti deneyimi ve tecrübesi sonucunda edindiğimizi söylememiz doğru olacaktır. İstanbul Temizlik Şirketleri olarak, bulunduğunuz ve yaşadığınız ortamları, sağlıklı ve düzenli olarak temizlik hizmeti verip, genel olarak kabul gören ve benimsenen şirketimizin bu çalışma prensipleri sadece şirketimizin doğruları olmakla beraber gelişen teknoloji, ekonomi, yaşam kalitesine bağlı hayat standartları ve diğer etkenlerle birlikte gelişmekte ve güncellenmektedir.

Siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi göstermek ve yüksek memnuniyet sağlamak birinci hedefimizdir.